آرایش صورت, کرم پودر

بهترین کرم پودر گریم

بهترین کرم پودر گریم

بهترین کرم پودر گریم

اصولاً بازیگران سینما و تلویزیون که ساعات زیادی را در مقابل دوربین سپری می کنند؛ از بهترین کرم پودر گریم استفاده می نمایند تا در تمام ساعات کاری برای فیلم برداری آماده باشند؛ اما امروزه اغلب آرایشگران یا میکاپ آرتیست ها برای آرایش عروس از کرم پودر مخصوص گریم استفاده می کنند. این گرم پودرها با ویژگی هایی همچون پوشش دهی بالا، ماندگاری بالا و مقاومت در برابر تعریق طراحی شده اند؛ اما مهمترین ویژگی آن ها ماندگاری بالا است. همانطور که می دانید؛ عروس خانم ها در روز عروسی خود از ساعات شروع روز تا انتهای شب باید به صورت آرایش شده آماده باشند. از فرایند فیلم برداری و عکاسی قبل از شروع مراسم عروسی تا انتهای شب که عروس باید پذیرایی مهمانان باشند، نیاز به آماده بودن و مرتب بودن دارد. به همین دلیل استفاده از کرم پودر گریم برای آن ها الزامی خواهد بود.

ویژگی های بهترین کرم پودر گریم

ویژگی های بهترین کرم پودر گریم

بهترین کرم پودر گریم با ویژگی هایی اغراق شده در کرم پودرهای معمولی تولید شده اند. به همین دلیل استفاده مکرر از این کرم پودرها برای ساعات طولانی چندان توصیه نمی شود. اگر به هر دلیل ناچار هستید که ساعات زیادی از روز را با کرم پودر مخصوص گریم بگذرانید؛ باید روتین پوستی مناسبی داشته باشید تا از آسیب رسیدن به پوست خود پیشگیری نمایید؛ اما از ویژگی هایی که کرم پودر گریم را از دیگر انواع کرم پودر مجزا می کند می توان به موارد زیر اشاره داشت:

1.ماندگاری بالا روی پوست

Long lasting on the skin

شاید مهم ترین ویژگی بهترین کرم پودر گریم ماندگاری بالای آن روی پوست باشد. در ساختار و ترکیبات شیمیایی این کرم پودر از موادی استفاده شده است که باعث می شود کرم پودر در تغییرات دمایی تغییر حالت ندهد. به عبارتی حتی اگر ساعات زیادی از روز را در محیط گرم زیر نور پروژکتورها سپری کنید؛ کرم پودر ماسیده نخواهد شد. در ضمن حتی اگر مقداری آب روی پوست شما ریخته شود نیز، کرم پودر حالت و ساختار اولیه خود را از دست نمی دهد. دلیل این موضوع این است که عروس یا هنرمند ساعات زیادی از روز را در شرایط نا مساعد می گذرانند و باید زیبایی پوست آن ها در طولانی مدت به صورت یکنواخت باقی بماند. این کرم پودرها اغلب ماندگاری 24 ساعته دارند.

2.ضد رطوبت و تعریق است

ضد رطوبت و تعریق است

بهترین کرم پودر گریم تمامی منافذ پوست را پوشش می دهد و به پوست اجازه تعریق نخواهد داد. حتی اگر جزو افرادی هستید که با کمی گرما پوست صورتتان عرق می کند، بدون نگرانی می توانید از این کرم پودر استفاده نمایید. این کرم پودر نه تنها اجازه تعریق به پوست نمی دهد حتی اگر مقداری آب روی پوست شما ریخته شود نیز، به هیچ عنوان ترتیب آرایشی شما را به هم نخواهد خورد.

3.کاور یا پوشش دهی بالا

کاور یا پوشش دهی بالا

از جمله مهم ترین ویژگی های این کرم پودرها پوشش دهی بالا آن است. تمامی خانم هایی که در مراسم عروسی شرکت دارند؛ تلاش دارند در زیباترین حالت خود وارد مهمانی شوند. بدیهی است که هر پوستی نیز دارای معایبی است که کرم پودر مخصوص گرمی توانایی پوشش دهی تمامی آن ها را دارد. از جوش های قرمز رنگ تا لک های تیره به جا مانده از جوش های چرکی، همه به کمک کرم پودر مخصوص گریم ناپدید خواهند شد. بعد از استفاده از این کرم پودر، پوستی صاف و ابریشمی خواهید داشت.

4.مناسب برای همه انواع پوست ها

مناسب برای همه انواع پوست ها

همانطور که می دانید، هر فرد با هر ویژگی پوستی نیاز به کرم پودر مخصوص با پوست خود دارد. به عنوان مثال افرادی که پوست چرب دارند، باید از کرم پودر مخصوص پوست چرب استفاده کنند؛ اما یکی از ویژگی های بهترین کرم پودر گریم مناسب بودن آن برای همه انواع پوست ها است. آرایشگران و گریمورها قبلاً از اینکه از کرم پودر استفاده کنند، به کمک تونر و مرطوب کننده پوست را به حالت معمولی می رسانند. با کمک مرطوب پوست های خشک را مرطوب کرده و به کمک شستشوی پوست و تونر مخصوص چربی اضافه پوست را از بین می برند. به همین دلیل پوست به حالت نرمال نزدیک شده و کرم پودر گریم به خوبی روی پوست می نشیند.

5.کرم پودر گریم باید سبک باشد

کرم پودر گریم باید سبک باشد

از آنجایی که قرار است این کرم پودر ساعات زیادی روی پوست باشد، باید سبک باشد تا پوست بعد از چند ساعت خسته نشود. سبک بودن کرم پودرهای گاه با پوشش دهی آن ها رابطه عکس دارد، اما در مورد بهترین کرم پودر گریم این دو موضوع در کنار هم زیبایی و سلامت پوست را تضمین می کنند.

معرفی بهترین کرم پودر گریم لگراند

در میان محصولاتی که در بازار به عنوان بهترین کرم پودر گریم معرفی می شوند، کرم پودر لگراند جزو بهترین ها به شمار می آید. این کرم پودر علاوه بر اینکه پوشش دهی بسیار بالایی دارد، بافت سبک و ابریشمی دارد. ماندگاری بالای این کرم پودر مدیون ترکیبات بسیار قوی و در عین حال ارگونومیکی است که در طولانی مدت به پوست آسیب نمی زند. این کرم پودر حاوی میزان مشخصی ویتامین E و SPF می باشد. به این شکل نه تنها به پوست آسیب وارد نمی شود بلکه در برابر اشعه نور خورشید نیز مقاوم خواهد بود.

پنکیک لگراند شماره 204

قیمت اصلی 389,000 تومان بود.قیمت فعلی 258,000 تومان است.

پنکک دوکاره لگراند

مناسب انواع پوست

تاریخ انقضاء : 1404/06

نحوه استفاده از کرم پودر گریم

نحوه استفاده از کرم پودر گریم

حتی اگر نحوه استفاده از کرم پودر گریم را نیز تهیه کنید؛ اما به روش استفاده از آن تسلط نداشته باشید نمی توانید زیبایی طولانی مدت داشته باشید. برای اینکه کرم پودر بتواند تمامی ویژگی های خود را به نمایش گذاشته و همچنین به صورت طولانی مدت زیبایی پوست شما را تامین کند باید مراحل زیر را طی نمایید.


1. در ابتدا پوست را برای آرایش آماده نمایید
دقت کنید پوست شما خشک یا چرب است. برای داشتن گریم مناسب روی پوست باید، پوست را به کمک تجهیزات به حالت نرمال نزدیک کنید. از آنجایی که کرم پودر گریم به ندرت و تنها در روزهای خاص استفاده می شود، نیازی نیست حتماً آن را مطابق با جنس پوست تهیه کنید. اگر پوست خشک دارید، پوست را به کمک تونر و کرم مرطوب کننده به حالت طبیعی نزدیک کنید. در مورد پوست چرب استفاده از محصولات شوینده و مرطوب کننده مخصوص پوست چرب می تواند به پوست شما کمک کند.


2. از پرایمر استفاده کنید
پرایمر به صاف شدن پوست در مراحل اولیه کمک می کند. استفاده از پرایمر مناسب با جنس پوست به ماندگاری بیشتر آرایش شما نیز کمک می کند. بعد از اینکه پوست را با مرطوب کننده مناسب پوشش دارید، مقدار بسیار اندکی از پرایمر را روی براش اسفنجی زده و تمامی قسمت های پوست خود را پوشش دهید.


3. کانسیلر بزنید
قسمت هایی از پوس هستند که بیشتر از دیگر نواحی تیره شده اند؛ مانند دور چشم، جای جوش ها، لک ها و حتی تاتوهای روی پوست. این نواحی را به کمک کانسیلر پوشش دهید. دقت کنید کانسیلر باید به میزان زیادی به رنگ پوست شما نزدیک باشد. کانسیلر باید تمامی ایرادات اولیه پوست را پوشش دهد.


4. کرم پودر بزنید
بعد از گذراندن مراحل فوق نوبت به استفاده از بهترین کرم پودر گریم می رسد. کرم پودر می تواند تمامی پوست را پوشش دهد و پوست شما را کمی روشن تر و یا حتی تیره تر نماید. بهتر است کرم پودر خود را مطابق با رنگ پوست خود استفاده کنید تا زیبایی طبیعی داشت باشید. برای زدن کرم پودر می توانید از انگشتانتان و حتی براش استفاده نمایید. بهترین کار استفاده از برش و حرکات ضربه ای است. به این شکل کرم پودر به خورد پوست رفته و خود را تثبیت می کند.


5. آرایش را به اتمام برسانید
در یک گریم کامل میکاپ آرتیست از هایلایتر برای تغییر و شکل دادن به فرم صورت استفاده می کند و در ادامه با استفاده از رژ گونه آرایش پوست صورت را به اتمام می رساند.

کلام آخر

داشتن یک آرایش کامل با کمک بهترین کرم پودر گریم برای عروس ها و افرادی که به عنوان بازیگر فعالیت دارند مناسب است. اصولاً کرم پودرهای مخصوص گریم ویژگی هایی دارند که استفاده طولانی مدت از آن ها توصیه نمی شود؛ اما در صورتی که ناچار به استفاده از آن ها هستید، حتماً روتین پوستی مناسبی داشته باشید و در طول شب پوست خود را تمیز کنید. در انتها لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی لگراند، مجموعه فوق العاده ای از انواع کرم پودر مخصوص پوست های مختلف را گردآوری نموده است. در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم از محصولات فروشگاه لگراند دیدن نمایید.

4.7/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *