درباره ما

آغاز لــگراند کازمتیک

شرکت آرایشی لگراند فعالیت خود را از سال 1394 با هدف تولید محصولات با کیفیت آرایشی ایرانی آغاز نمود. از آن زمان تا کنون ما در تلاشیم تا مطابق با استانداردهای جهانی در حوزه آرایشی و بهداشتی، در عرصه رقابت و خدمت به هموطنان عزیزمان پیشرو باشیم.

Undtitled 1
Untitlddded 1

پاسخگویی لــگراند

 پاسخگویی سریع به مشتری پشتیبانی همه جانبه و همچنین خدمات پس از فروش همواره سرلوحه تک تک اعضای شرکت بوده و در این زمینه طبق بازخورد دریافتی از مشتری بسیار موفق بوده ایم.

تمرکز ما

دغدغه مدیران شرکت ما همواره بر این بوده تا با رصد بازار و بررسی بازخورد مصرف کننده، خدماتی مطابق نیاز روز عرضه نمایند و رسالت شرکت پیشرفت مدام، حفظ کیفیت و قیمتی مناسب می باشد.

Untitleda 1
Untitlfed 1

تفاوت ما

لگراند کاسمتیکس با ارائه محصولات آرایشی تحت عنوان برند لگراند با استفاده از مواد اولیه درجه یک، مشتریان را از کیفیت محصولات خود مطمئن می سازد.

رضایت مشتری،‌ افرایش کیفیت و تنوع محصول از اهداف اصلی ماست.

چشم انداز ما

چشم انداز شرکت تکمیل سبد کالایی محصولات می باشد که در این راستا در سال جاری پس از بررسی های تیم تحقیق و توسعه شرکت، دو محصول جدید اضافه شده که به زودی روانه بازار خواهد شد. همچنین در نظر داریم در سال های آتی پس از تکمیل نمایندگان سطح کشور و پاسخگویی کامل به بازار داخل، با هدف شناساندن محصولات و پیشرفت جهانی نگاهی به صادرات محصولات در کشور های اطراف داشته باشیم.

Untitledf 1
Untitleaad 1

مجوز ما

امروزه محصولات آرایشی که به صورت قاچاق وارد کشور می شوند، سلامت مصرف کنندگان را به خطر انداخته اند. مراجع ذیصلاح به طور دائم برندهای معتبر را از نظر بهداشت و سلامت بررسی می نمایند که این خود باعث اطمینان خاطر بیشتر مصرف کنندگان می شود. این وبسایت تمام مجوزهای بهداشتی را برای تولیدات خود دریافت کرده است.

سخن آخر

لگراند همواره تلاش کرده است تا در بازار رقابتی آرایشی-بهداشتی بهای تمام شده محصولات در سطحی تنظیم شود که قابل استفاده برای عموم مشتریان باشد. در تولید محصولات، تنوع رنگ، میزان پوشش و سایر مشخصات طوری طراحی شده اند که سلیقه اکثر مشتریان را پوشش دهند.

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من