آرایش صورت, رژ لب

بهترین رنگ رژلب دخترانه

بهترین رنگ رژ لب دخترانه

بهترین رنگ رژ لب دخترانه

همانطور که می دانید خانم های جوان ترجیح می دهند، آرایشی سبک و به اصطلاح لایت داشته باشند. در این سبک آرایشی که به آرایش دخترانه نیز شهرت دارد، استفاده از رنگ های نود، کم رنگ و مات ترجیح داده می شود و میکاپ آرتیست بیشتر بر زیبایی های طبیعی فرد تمرکز دارد. این سبک آرایشی را هر خانمی می تواند در خانه اجرا کند اما امروزه حتی از این سبک آرایشی برای میکاپ عروس نیز استفاده می شود. بر خلاف گذشته که خانم ها ترجیح می دادند از لوازم آرایشی با رنگ های تیره و پررنگ استفاده کنند، امروزه استفاده از روش های کانتورینگ برای زیباسازی صورت بیشتر ترجیح داده می شود.


در میان تمامی لوازم آرایشی که در این سبک استفاده می شود؛ رژلب جایگاه ویژه ای دارد؛ چرا که در این سبک به هیچ عنوان از رژ گونه یا سایه های پررنگ استفاده نمی شود و انتخاب رنگ رژ به شما کمک می کند که به صورت خود نشاط بدهید و در عین حال از استانداردهای آرایش دخترانه نیز خارج نشوید. در این مقاله ابتدا استانداردهای آرایش دخترانه را بررسی کرده و در انتها بهترین رنگ رژ لب دخترانه را نام خواهیم برد:

چگونه آرایش دخترانه داشته باشیم؟

برای آموزش میکاپ ساده دخترانه کار سختی در پیش نداریم کافی است به چند نکته ای که در ادامه به آن ها می پردازیم توجه نمایید تا صورتی زیبا و باوقار و پوستی سالم داشته باشید:

جنس پوست خود را بشناسید
در ابتدا باید جنس پوست خود را بشناسید و با توجه به آن، از لوازم آرایش مناسب برای آرایش پوست خشک و آرایش پوست چرب استفاده کنید. همانطور که می دانید در انتخاب لوازم بهداشتی پوست، کرم پودر و پنکک باید بر اساس جنس پوست اقدام کنید.

پوست خود را بشویید
برای داشتن پوستی سالم باید روتین پوستی داشته باشید که ساده ترین روتین، شستشوی منظم پوست است. برای این کار باید از لوازم بهداشتی مناسب جنس پوست خود استفاده کنید. بهتر است قبل از آرایش و در انتهای روز، پوست خود بشویید تا هم آرایشی بهتری داشته باشید و هم سلامت پوست خود را تضمین نمایید.

آبرسانی کنید
فراموش نکنید که بعد از هر بار شستشو باید رطوبت از دست رفته پوست را به آن باز گردانید. برای این کار می توانید از آبرسان، پرایمر و یا سرم های مناسب با جنس پوستتان استفاده کنید. سرم ها خود حالت درمانی دارند و می توانید با توجه به مشکلات پوستی خود بهترین نوع سرم را انتخاب و خریداری نمایید.

کرم پودر بزنید
برای شروع کار باید کرم پودر مناسب با رنگ و جنس پوست را با کمک پد یا براش مناسب روی پوست خود اعمال نمایید. اگر پوست خشکی دارید کرم پودر مناسب پوست خشک و اگر پوست چرب دارید باید از کرم پودر مناسب پوست چرب استفاده کنید. در این میان می توانیم به شما کرم پودر برند لگراند را پیشنهاد دهیم. این کرم پودر مناسب پوست مختلط است و دارای دو نوع می باشد:

• کرم پودر روزانه لگراند
این کرم پودر با داشتن بافت سبک و پوشانندگی مناسب برای مصرف روزانه مناسب است. دارای میزان قابل توجهی SPF است که این محصول را جایگزین مناسبی برای کرم ضد آفتاب می نماید. برای همه انواع پوست مناسب است و ماندگاری بالایی دارد.

• کرم پودر حاوی ویتامین E لگراند
این کرم پودر نیز برای مصرف روزانه مناسب است با این تفاوت که ویتامین ای موجود در این محصول به درمان مشکلات پوستی شما کمک خواهد کرد. اگر پوست چربی دارید و جوش زدن مشکل اصلی شما است، این کرم پودر به ترمیم لک های باقی مانده از جوش ها کمک می کند. اگر پوست خشکی دارید این کرم پودر به شما کمک می کند که جوش های نه چندان عمیق خود را درمان نمایید. بافت سبک و پوشانندگی متوسط این کرم پودر آن به بهترین گزینه برای داشتن آرایش دخترانه تبدیل خواهد کرد.

به صورت خود فرم دهید
قبل از انتخاب بهترین رنگ رژ لب دخترانه باید فرم صورت خود اصلاح نمایید و یا بهتر بگوییم زیبایی های خود را بیشتر به نمایش بگذارید. برای این کار موارد زیر را توصیه می کنیم:
• از کانسیلر کمک بگیرید و تیرگی زیر چشم ها و لک های روی پوست را کم رنگ کنید.
• از کانتور استفاده کنید و آن را زیر گونه ها، اطراف بینی و برای زاویه دار کردن فک و چانه بزنید تا فرم گونه برجسته، بینی کوچک و فرم صورت اصلاح شود.
• رژگونه ای بت رنگ مناسب رنگ پوست را انتخاب کنید و آن را کاملاً کم رنگ روی گونه ها اعمال کنید تا گونه هایتان برجسته شود.
• از هایلایت کمک بگیرید و آن را در قسمت بالای گونه ها و روی بینی اعمال نمایید.

چشم ها را آرایش کنید
برای داشتن آرایش دخترانه نباید از سایه های تیره استفاده نمایید. در انتخاب رنگ ها هیچ محدودیتی ندارید اما بهتر است که از رنگ های با تناژ رنگی پایین استفاده کنید. برای زیباتر دیده شدن چشم ها می توانید از خط چشم استفاده کنید و زیبایی چشم ها را افزایش دهید. در ادامه این ریمل است که می تواند به زیبایی چشم های شما کمک کند.

انتخاب بهترین رنگ رژ لب دخترانه

حال به مهم ترین موضوع در آرایش دخترانه رسیدیم. چه رنگی را می توان به عنوان بهترین رنگ رژ لب دخترانه انتخاب کرد. در ادامه چند رنگ را که می تواند زیبایی لب های شما را چندین برابر کند را نام می بریم:

1. رژ لب صورتی
به واقع می توان گفت که رژ لب رنگ صورتی بهترین انتخاب برای رژ لب مناسب آرایش دخترانه است. استفاده از این رژ لب برای خانم های با پوست روشن و تیره بلامانع است؛ اما خانم های با پوست روشن بهتر است از رنگ هایی که به کالباسی و یاقوتی نزدیک هستند استفاده کنند. در عوض خانم های با پوست تیره می توانند از رژهای صورتی با رنگ های نود و طبیعی کمک بگیرند. انتخاب تناژ رژ لب صورتی برای داشتن آرایش شیک بسیار مهم است.

2. رژ لب هلویی
اگر پوست سفید یا گندمی دارید بهترین رنگ رژ لب دخترانه برای شما رژ لب هلویی است. این رژ لب به خاطر داشتن ترکیب قرمز و نارنجی می تواند صورت شما را با نشاط نموده و زیبایی خاصی به صورت شما ببخشد. این رنگ رژ لب شما را با انرژی نشان داده و در عین حال وقار و سنگینی مورد نظر شما را نیز القا می کند.

3. رژ لب بر پایه نارنجی
بسیاری از دختران جوان برای داشتن آرایشی دخترانه از رژ لب نارنجی و رژلب هایی که بر پایه نارنجی هستند استفاده می کنند. از جمله پرطرفدارترین انواع رژ لب می توان به رنگ های کالباسی، گوشتی و آجری نام برد. تمامی این رنگ ها برای آرایش دخترانه مناسب هستند؛ چرا که صورت را با انرژی نموده و در عین حال رنگ هایی باوقار هستند.

4. رژ لب قرمز
شاید این سؤال برای شما مطرح شود که آرایش مناسب با رژلب قرمز، به اصطلاح جیغ است و چطور رژ لب قرمز در لیست بهترین رنگ رژ لب دخترانه قرار می گیرد؟ قبلاً نیز گفته شد که در استانداردهای آرایش لایت، دست شما در انتخاب رنگ ها باز است اما مسئله اصلی میزان پیگمنت رنگ است. رژ لب های قرمز مخملی آلبالویی، قرمز گوجه ای، قرمز تمشکی، قرمز زرشکی، قرمز مرجانی و حتی قرمز تیره برای استفاده از آرایش دخترانه مناسب هستند به این شرط که از آن ها به صورت ملائم و کم رنگ روی لب ها اعمال نمایید.
می توانید از این رنگ ها یک لایه نازک روی لب ها اعمال کنید و در ادامه با کمک یک بالم یا برق لب آن را به استانداردهای آرایش لایت و دخترانه نزدیک نمایید.

5. رژلب قهوه ای
اگر صاحب پوست سبزه و تیره هستید، رژ لب هایی که به رنگ قهوه ای نزدیک هستند می توانید زیبایی و وقار مورد نظر را شما را تأمین نمایند. این رنگ ها که شامل قهوه ای روشن، قهوه ای شکلاتی و بژ می شوند، برای برجسته کردن لب های شما مناسب هستند.

6. رژ لب های فانتزی
امروزه خانم های جوان بسیاری هستند که علاقه دارند متفاوت دیده شوند. این خانم ها می توانند از رژلب هایی با رنگ های بنفش، برنز، بادمجانی و بنفش یاسی در آرایش خود استفاده کنند. این رنگ ها جلوه زیبایی به پوست شما می بخشند و در عین حال در استانداردهای آرایش لایت و دخترانه جای می گیرند.

7. رژلب های با رنگ نود
حتماً همه شما می دانید آرایش نود چیست؟ در این سبک آرایشی از رنگ های مات و خاص استفاده می شود تا آرایشی زیبا و تقریباً دخترانه ایجاد شود. با توجه به وجود میزان قابل توجهی رژلب نود در بازار این شما هستید که با توجه به خواست و علاقه خود می توانید رنگ های مورد نظر را انتخاب کنید؛ اما پیشنهاد ما به شما انتخاب رژ لب قرمز، نارنجی، کالباسی، هلویی و … است.

رژ لب جامد لگراند شماره 502

قیمت اصلی 270,000 تومان بود.قیمت فعلی 211,000 تومان است.
رژلب لگراند با دوام، با پیگمنت بالا و بافتی مخملی تاریخ انقضاء : 1404/04

رژ لب جامد لگراند شماره 511

قیمت اصلی 270,000 تومان بود.قیمت فعلی 211,000 تومان است.
رژلب لگراند با دوام، با پیگمنت بالا و بافتی مخملی تاریخ انقضاء : 1405/06

رژ لب براق یا مات؟

برای داشتن آرایش دخترانه هیچ تفاوتی ندارد که چه نوع رژلبی انتخاب نمایید اما طبق یک قانون نانوشته خانم ها برای محیط های رسمی مانند محیط کار، دانشگاه و … از روش لب مات استفاده می کنند؛ اما در محیط های دوستانه مانند مهمانی های رسمی و حتی دوستانه رژ لب براق را ترجیح می دهند.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی بهترین رنگ رژ لب دخترانه پرداختیم و استانداردهای انجام این آرایش را به صورت خلاصه بررسی نمودیم. رژ لب صورتی، هلویی، نارنجی، قرمز و قهوه ای بهترین گزینه برای داشتن آرایش دخترانه هستند. این رنگ های زیبایی و انرژی صورت را افزایش داده و در عین حال سادگی و وقار مورد نظر خانم های جوان را ایجاد می کنند. در انتها بد نیست بدانید که برند لگراند تولیدکننده انواع لوازم آرایشی، به تولید رژلب هایی با رنگ های بسیار زیبا اقدام نموده است که برای انجام آرایش دخترانه مناسب هستند. برای ثبت سفارش این محصولات و دیگر محصولات آرایشی بهداشتی تولید شده تولید این برند، می توانید به فروشگاه اینترنتی لگراند مراجعه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *